Кіровоград. НВО "Спеціалізована школа № 32 - позашкільний центр "Школа мистецтв"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ № 32

«СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПОЗАШКІЛЬНИЙ ЦЕНТР «ШКОЛА МИСТЕЦТВ»

КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Ласкаво просимо на Офіційний сайт НВО СЗШ №32

Ми переїхали:

запомнить

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог руководителя

23.12.2017
За ініціативою директора закладу Ніжнікової А.О., кабінету виховної роботи, ПЦ "Школа мистецтв" 19 грудня 2017 року в НВО №32 було відкрито приймальню Святого Миколая. Нагородою звісно стали усмішки та гарний настрій наших учнів!!!!
19.05.2017
День Європи на Кіровоградщині! 19 травня 2017 року Ковалівський парк м. Кропивницького перетворився на полікультурне толерантне європейське містечко, де панували взаємоповага, дружба, креативність, мрії та позитив!
ЗНО 2017 в 11 класі
11.05.2017
ДПА 4 клас літературне читання
09.05.2017
У цей день квіти несли як до Вічного вогню, так і дарували ветеранам, що проживають на території Кропивницького.
08.05.2017
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Кропивницькому, 8 травня, на Театральній площі відбулася патріотична акція “Музика Перемоги і Миру”. Запаленими свічками кропивничани зустріли “першу хвилину миру” після бойових дій у Європі під час Другої світової війни.