Готуємося до ЗНО - 2019

До уваги учнів 11-х класів!

Програми зовнішнього оцінювання 2019 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.

ПРОГРАМИ ЗНО 2019 РОКУ

(за матеріалами http://osvita.ua)