Хореографічний відділ

Хореографічний ансамбль «АнютА» є візитною карткою навчального закладу. Засновано колектив у 1995 році на базі СЗОШ №32 . У 2004 році колективу присвоєне звання “ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ”. У цьому ж році колектив став засновником Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Свято танцю з «Анютою», присвяченому Міжнародному дню танцю. Колектив є багаторазовим лауреатом та дипломантом Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів. Хореографічне мистецтво Кіровоградщини демонстрував в багатьох містах України, Росії та Сербії. Вихованці колективу у 2011 році стали найактивнішими учасниками Всеукраїнського танцювального телевізійного проекту «Майданс». В жовтні 2011 року на базі зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «АнютА» відкрито ПЦ «Школа мистецтв».

Детальну інформацію про  колектив можна дізнатись на нашому сайті.