Організація харчування

Звіт

про роботу Ради по харчуванню у КЗ «НВО №32 «СЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ «Школа мистецтв» КМР Кір. обл.»

у 2017 році.

Протягом 2017 року у закладі було продовжено роботу Ради по харчуванню, до складу якої входять:

Жосан Л.І. - голова комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи,

Мірошніченко К.М. - заступник директора з господарської роботи;

Буряк О.В. - соціальний педагог;

Вітюгова О.О. - головний бухгалтер;

Маєвська Т.О., Сігалова К.Л. - сестри медичні;

Бабич О.В. - вчитель початкових класів;

Цапенко О.В. - член батьківського комітету.

Робота проводилася відповідно до затверджених планів роботи на
2016-2017 н.р., 2017-2018 н.р. За 2017 рік проведено 4 засідання Ради по харчуванню, на яких розглядалися питання:

-         санітарно-гігієнічний стан приміщень, дотримання правил миття посуду;

-         виконання норм харчування;умови зберігання продуктів, наявність сертифікатів якості.(протокол №1 від 23.03.2017р.);

-         звіт про виконання плану роботи Ради по харчуванню, аналіз стану організації харчування дітей протягом року, обговорення заходів щодо усунення наявних недоліків;

-         пропозиції та рекомендації щодо результативності роботи Ради на наступний навчальний рік.(протокол №2 від 08.06.2017р.);

-         вибори секретаря засідань;

-         ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо організації харчування в ЗНЗ;

-         затвердження плану роботи на навчальний рік, розподіл обов'язків між членами Ради;

-         стан організації гарячого харчування учнів закладу.(протокол №3 від 11.09.2017р.);

-         звіт про наслідки перевірок протягом семестру, шляхи усунення недоліків;

-         ведення документації харчоблоку;

-         організація дієтичного харчування учнів; харчування учнів пільгових категорій;

-         наявність необхідного посуду в їдальні та на харчоблоці, ведення журналу пропозицій і скарг.(протокол № 4 від 22.12.2017р.).

Членами Ради по харчуванню протягом року здійснювався контроль за організацією харчування дітей у закладі. Кожного місяця проводилися перевірки, відповідно до складеної програми перевірки організації харчування, дотримання санітарного законодавства на харчоблоці, про що складалися акти. За рік складено 10 актів про перевірку харчування.

Протягом року питання організації харчування слухалися на нарадах при директорі, при заступнику, обговорювалися на засіданнях педагогічної ради.