МО вчителів фізичної культури та курсу "Захист Вітчизни"

Похід вихідного дня

31 бер. 2017
З метою належного виконання програми гуртків військово-патріотичного виховання, які діють при закладах освти, а саме організації походу вихідного дня, міський координаційний сектор національно-патріотичного виховання рекомендує ознайомитися з досвідом проведення такого заходу керівником гуртка НВО № 32 Степанчуком О.С. Даний захід відбувся 26.03.2017 року на полігоні ГО «Цитадель» ( Нова Балашівка ), за підтримки управління освіти Кіровоградської міської ради, військового комісара м. Кропивницький, управління у справах дітей та молоді Кіровоградської міської ради, волонтерів Червоного хреста . Захід пройшов на високому організаційному та методичному рівні.

Зимовий Book camp «Read and travel»

Перший зимовий кемп для книголюбів і мандрівників на Кіровоградщині. Тематика – мандри в книгах і книги в мандрах. Це три дні змістовного і цікавого навчання на березі Дніпра, неформальне спілкування з мандрівниками та письменниками, нові знайомства, активний відпочинок разом з екстрім-клубом «Ekvitas» та релакс у форматі зимових фондю-вечірок та барбекю-party, а також незабутня романтика кемпінгів – справжня таборова кухня за книжковими мотивами, жива музика, прогулянки біля Дніпра, баня, феєрія зимових ранків та вечорів. А також воркшоп по створенню тревел-бука, розробка літературних маршрутів по Україні та Кіровоградщині, тематичні фотосесії, натхнення.

Веб-сайт:

Місце проведення

База отдыха "Волна", Світловодський район Кіровоградська область, Кировоград, Украина

Військово-патріотичне свято "Україна - єдина країна"

Військово-патріотичне свято «Захисник Кіровоградщини».

З метою розвитку історичних, культурних і патріотичних традицій українського народу, виховання юних патріотів на засадах гідності та високої самосвідомості 05.11.2015 року на базі НВО № 32 вихованцями та керівником військово-патріотичного гуртка «Захисник» ( кер. гурт. Степанчук О.С.) позашкільного центру «Школа мистецтв» було проведено військово-патріотичне свято «Захисник Кіровоградщини».

З метою розвитку історичних, культурних і патріотичних традицій українського народу, виховання юних патріотів на засадах гідності та високої самосвідомості 05.11.2015 року на базі НВО № 32 вихованцями та керівником військово-патріотичного гуртка «Захисник» ( кер. гурт. Степанчук О.С.)  позашкільного центру «Школа мистецтв» було проведено військово-патріотичне свято «Захисник Кіровоградщини».

Програма свята передбачала безліч цікавих заходів.

Досить пізнавальним був показовий виступ гуртка «Захисник» для учнів навчального закладу, підчас якого школяри мали змогу ознайомитись з механізмом та властивостями протигазу, РПГ, автомату, У-ТМ 2 тощо.

Гуртківцями було продемонстровано орієнтування на місцевості, практичні вміння встановлення намету, тактичні навчання особового складу гуртка, основи мінування

Учні на власні очі побачили затримання заручника, порядок дій на блок-посту, супровід затриманого противника, елементи рукопашного бою, ознайомились з тактикою антитерористичних дій.

На завершення заходу вихованців військово-патріотичного гуртка «Захисник» було запрошено до шкільної їдальні, де разом з обідом вони отримали несподіваний сюрприз – концерт зразкового хореографічного ансамблю «Анюта».

Важливою для виховання юних патріотів є  і активна підтримка дорослих, а саме директора Мажарової Л.С., заступника директора з навчально-виховної роботи Брюховецької Н.Г., заступника директора з виховної роботи Шевченко І.Г., Завідуючої ПЦ «Школа мистецтв» Ніжнікової А.О., координатора шкільного парламенту дітей Діхтярь В.В., учителів фізичної культури Кривоноса Б.К., Котка І.В., і, звісно, учителя фізичної культури – керівника військово-патріотичного гуртка «Захисник», Степанчука О.С.

Робота методичного об’єднання вчителів фізичної культури

на 2014-2015 н.р.

/uploads/editor/3465/142111/sitepage_108/files/robota_metodichnogo_ob_32.docx