МО вчителів природничо-математичного циклу

Заходи щодо відзначення 150-річчя з дня народження А. Шептицького

18.01.2016

Перегляд мультиплікаційного фільму «Андрей Шептицький – світло любові»

Заходи щодо відзначення 150-річчя з дня народження М. Грушевського

15.01.2016

Історичні читання « М. Грушевський – історик і будівничий нації».

Савченко А.С.

Заходи щодо відзначення 150 – річчя з дня народження митрополита Української Греко – Католицької церкви Андрея Шептицького

23.11.2015 – 27.11.2015

Організація виставки «Образ митрополита Андрея Шептицького у фотоматеріалах»

26.11.2015

11-А

Урок духовності на тему «Він змінив країну. Змінюй і ти!»

Вчитель історії Савченко А.С.

30.11.2015

10-А, 11-А

Перегляд з подальшим обговоренням художніх фільмів: «Богові і людям»

(2000 р., режисер О. Фролов).

«Митрополит Андрей Шептицький» (кіностудія «Контакт», на замовлення Українського інституту пам’яті).

"Богові і людям"     https://www.youtube.com/watch?v=UBQSHJ62ckE

"Митрополит Андрей Шептицький"

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів 5-х – 9-х класів «Минуле людства очима дітей», яку учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня. Було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.
Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра для учнів 7-9-х класів „Історичний марафон” та для 5-6 класів „Подорож у минуле”.
Незабутні враження залишилися в учнів 5-х та 9-х класів від виховного заходу присвяченому Дню Соборності України «Співаєм славу тій події і тепер» який підготували і провели учні  5 та 8 класів.
Була проведена цікава та захоплююча віртуальна екскурсія „Замками Закарпаття” для учнів 5-9-х класів, під час якої учні переглянули відео на дану тему.
Був проведений урок пам’яті „Голокост – пам’ять віків”, з елементами перегляду відеофільму про Бухенвальдський концлагер, який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії.
На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками, було визначеного «юного історика» нашої школи.
Тиждень історії пройшов під гаслом: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».
12 років до мрії. Крок  12. Проголошення акту злуки.

Заходи щодо відзначення 150-річчя з дня народження А. Шептицького

18.01.2016

Перегляд мультиплікаційного фільму «Андрей Шептицький – світло любові»

Заходи щодо відзначення 150-річчя з дня народження М. Грушевського

15.01.2016

Історичні читання « М. Грушевський – історик і будівничий нації».

23.11.2015 – 27.11.2015

Організація виставки «Образ митрополита Андрея Шептицького у фотоматеріалах»

26.11.2015

11-А

Урок духовності на тему «Він змінив країну. Змінюй і ти!»

Вчитель історії Савченко А.С.

30.11.2015

10-А, 11-А

Перегляд з подальшим обговоренням художніх фільмів: «Богові і людям»

(2000 р., режисер О. Фролов).

"Богові і людям"     https://www.youtube.com/watch?v=UBQSHJ62ckE

"Митрополит Андрей Шептицький"

12 років до мрії. Крок  12. Проголошення акту злуки.