Україна Єдина

20 лютого 2015 року

18 лютого 2015 року

Вечір – реквієм “Із юності – в безсмертя!”

18 лютого 2015 року відбувся масовий захід в Бібліотеці – філії № 4. Це: Вечір – реквієм “Із юності – в безсмертя!” (Небесній Сотні присвячено), Зустріч з молодими поетами Кіровоградщини – учасниками Майдану. Цей захід було проведено за участю бібліотекаря НВО № 32 Бабенко А.Л., працівників бібліотеки – філії № 4, учнів 9-Б класу школи та їх класного керівника Хомко  О.П.. Співпраця шкільної та місцевої бібліотек.

А як все починалося? – 21 листопада 2013 року студенти з різних міст вийшли на Майдан Незалежності в Києві на підтримку євроінтеграції за Європейську Україну! Спочатку це була виключно мирна акція з гаслами: “Україна – це Європа!”, “Ми вільні”, “Ми хочемо в ЄС”…А далі – ганебне непідписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. А ще далі – жорстоке побиття студентів 30 листопада, Революція гідності – барикади, шини, покалічені людські тіла і серця, Майдан, залитий кров`ю… Першими Героями Небесної Сотні, які віддали свої життя за свободу України, під час січневих подій на вулиці Грушевського стали Михайло Жизневський, Сергій Нігоян, Юрій Вербицький та Роман Сеник. Наші славетні Герої! Вічна їм пам`ять! Вічна слава!

Майдан народив Героїв, Майдан народив революційну музику та поезію, адже слово – це потужна зброя. Це донесли до нас молоді Кіровоградські поети – учасники Майдану: Кирило Поліщук, Артем Луценко та Сергій Цигульський. Вони презентували Книгу – Збірку кіровоградської революційної поезії “До барикад!” (Кіровоград: видавництво “Мавік”.2014), розповіли про інші книги, присвячені революційним подіям в Україні.

Кирило Поліщук читав свої вірші і вірші інших поетів, присвячені революційним подіям Майдану. Серед них – вірш самого автора -  “Вулкан”. Кирило Поліщук – не тільки поет. Він – ще і музикант, виконавець пісень. В його виконанні прозвучали і революційні пісні, присвячені Героям Майдану.  Дуже гарний спів, який сподобався всім учасникам заходу. І слова, і музика, і саме виконання пісень гідні поваги.

Поезія Майдану вибухає світло-шумовими гранатами, спалахує “коктейлями Молотова”, обпікаючи душу і мозок, відлунює у вухах лункими пострілами з Інститутської. Читаючи її, чуєш зойк поранених, Їх біль, розпач… і надію…  Революційну поезію представив і Артем Луценко.Молодий поет читав вірші із великим натхненням, дуже виразно – його слова зачіпали і серце, і душу. Серед прочитаних віршів – і вірш Артема Луценко Ante mortem”.

Сергій Цигульський також ознайомив присутніх із революційними віршами Кіровоградських поетів. Було прочитано вірші Оксани Шпирко, Лідії Доценко, Сергія Гайдука, Вікторії Гапоненко, Анатолія Черниша, Олександра Архангельського, Ганни Дудник, Олени Горобець, Василя Левицького та інших авторів-поетів.

Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна Сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга. Хай пам`ять всіх невинно загублених згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній Землі. Нам не потрібна війна! Ми – за мир! Тож давайте будемо гідними Героїв, будемо захищати нашу рідну Україну і боротися за її щасливе майбутнє! Слава Героям! Слава Україні!

2 лютого 2015 року

17 грудня 2014 року

Ярмарка - 2014 в рамках благодійної акції "Зігрій солдата"

Шкільна ярмарка - вона особлива тим, що на ній учні можуть проявити свої таланти, майстерність, фантазію і винахідливість. Наприклад, дівчатка, які вміють шити і в'язати, можуть зв'язати красиві серветки, які можна використовувати в якості підставки під вазу або як елемент декору на столі. А якщо ще такий серветкою обшити банку з-під чіпсів - ось вам і підставка для ручок. До речі, останнє теж можна використовувати як товар на шкільному ярмарку. В продовження теми рукоділля можна запропонувати в'язані браслети на руку, обшиті бісером, гумки для волосся, подушечки для голок. А ще хочеться додати, що і дівчата і хлопці НВО 32 гарні кулінари, а всі отримані кошти підуть на благодійну акцію  "Зігрій солдата" (для бійців АТО):

18 листопада 2014 року

Допомога 57-й окремій бригаді

Учні в особливий для нашої держави день і написали листи, намалювали малюнки і звязали теплі шкарпетки солдатам кіровоградської 57ї окремої бригади. Щоб підбадьорити наших вояків, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході, вони не пошкодували ні сил, ні часу, ні кольорових олівців, ні фарби.